KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303349
nr 1430 3349
Akvarell
Hans Gaulke. Signerad, daterad 1978, Norge. Akvarell, bildmått: 59x44cm, yttermått inklusive ram: 74x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:24:33
150 kr
300 kr